Svatební obuv na zakázku

Naše svatební obuv je navržena tak, aby splňovala jedinečné požadavky každé nevěsty. Nabízíme možnost úpravy všech našich modelů dle vašich představ. Můžete si přizpůsobit barvu bot, aby dokonale ladila s vaším svatebním šatem. Dále máte možnost vybrat si materiál, ze kterého budou vaše boty vyrobeny. Pokud chcete dodat vašim botám něco extra, nabízíme také možnost přidání různých aplikací.

Stélku bot je možno zvolit v barvě bílé, béžové a  nebo černé. Po domluvě lze látkou potáhnout také podpatek boty - toto nelze u jehlového podpatku č. 1.

Boty pro nás vyrábí malá rodinná firma a to včetně ozdob (kromě štrasových a krystalových). Proto není problém vyrobit ozdobu i jinak, než je v naší nabídce. Naše boty jsou velmi pohodlné a příjemné na nošení.

Dodací lhůta u bot, které nejsou skladem, je cca 3 týdny. Zejména v období od března do srpna se ale tato lhůta může prodloužit. Prosíme proto o objednávání bot s dostatečným předstihem před Vaší svatbou.

Všechny boty uvedené v této sekci se vyrábí na zakázku dle požadavků zákazníka. Z tohoto důvodu se na ně nevztahuje 14-denní lhůta pro vrácení zboží. 

Údržba a reklamační řád CZ

 

Stránka 1 z 7 - 190 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 7 - 190 položek celkem