Dětské svatební doplňky

Pestrý a rozmanitý výběr dětských svatebních doplňků, vyrobených z nejkvalitnějších svatebních materiálů a navržených tak, aby byly nejen pohodlné, ale také slušivé pro každou malou princeznu.

Máme pro Vás roztomilé šatičky pro nejmenší družičky, které jsou jemné a lehké, aby se vaše malá družička cítila jako princezna po celý den. Kromě šatiček pro nejmenší nabízíme také dětské a dívčí šaty pro družičky, které ladí se svatebními šaty nevěsty a dodají tak svatebnímu dni jednotný vzhled. Pro mladší slečny nabízíme také šaty pro první svaté přijímání, které dodají styl a eleganci tomuto speciálnímu dni.

Vyberete si u nás také dětská svatební bolerka a kožíšky, které jsou ideální pro chladnější počasí nebo večerní svatby.

Dětské závoje jsou jemnou a roztomilou verzí tradičních svatebních závojů. Naše dětské spodnice dodají objem a tvar dětským svatebním šatům, zatímco naše ozdoby do vlasů pro malé družičky krásně doplní jejich svatební účes.

Pokud chcete použít filtraci produktů podle parametrů, prosíme nejprve zvolte kolekci vlevo. Každá kolekce je od jiného výrobce a velikosti se u jednotlivých kolekcí liší.

 
89
79891897989
Barva
Barva šatů
Velikost
Výběr velikosti
Vybraná velikost
Zvolte barvu

Stránka 1 z 10 - 292 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 10 - 292 položek celkem